31. marca- strajk nauczycieli

Rząd PiS nie słucha merytorycznych argumentów Rodziców, ekspertów, samorządowców, ani opozycji. Siłą przepchnięto ustawę, która zrujnuje wykształcenie naszych dzieci. Nie zgadzamy się na to i chcemy, aby głos Polaków był usłyszany i wzięty pod uwagę.Członkowie i sympatycy Nowoczesnej z Pomorza aktywnie zaangażowali się w zbiórkę podpisów.Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli swój podpis, aby poprzeć idee referendum! Poniżej podsumowanie mijającego weekendu (Nowoczesna Wejherowo, Nowoczesna Gdańsk).Marcin Stasiński Paweł Kasprzyk Marek Prus Jan Perucki Daniel Sokalski Piotr Pawłowski Robert Lewandowski Dawid Modrzejewski Halina Ruta Joanna Krawczyk Liliana Bareła-Palczewska#BronimyEdukacji #ReferendumSzkolne

Opublikowany przez Nowoczesna Pomorskie na 26 lutego 2017

31 marca odbył się strajk Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Nowoczesna Pomorskie włączyła się w ogólnopolską zbiórkę podpisów pod referendum w sprawie reformy edukacji, którą prowadzi ZNP.
Od lutego do marca prowadziliśmy zbiórki podpisów wspierając tę zasadną inicjatywę.
Dziękujemy za każdy Państwa podpis w tej słusznej sprawie.

Zbiórkę koordynowała Ewa Marcińska wraz z Liliana Bareła-Palczewska , Kamila Błaszczyk, Joanna Dziatko, Andrzej Sowiński, Marcin Szulc, Daniel Sokalski i Magdalena Trzebicka przy wsparciu Ewa Lieder i Grzegorz Furgo.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?